if_photoif_put_inmenu
Парк Транс Групп
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 720-99-29 Показати
+38 (099) +38 (099) 568-82-02 Показати

Автокран

09 грудня 2014

Автокран

Існує думка ніби автокран - чисто будівельна техніка, проте це не так. Автокран може знадобитися і в інших сферах діяльності, наприклад для рятувальних робіт. Постійна модернізація розкриває нові способи застосування автокранів в різних сферах життя.

Таким чином, автокран, з будівельної, перевтілився в техніку з здібностями широкого діапазону застосування.

Автокран - це підйомний пристрій з кабіною, поставлене на шасі від МАЗа, УРАЛа, КРАЗа, МЗКТ або КАМАЗа. Автокран оснащений телескопічною стрілою і має можливість переміщатися самостійно.

Управління стрілою відбувається під засобом приводу: електричного, автоматичного, гідравлічного або за допомогою двигуна внутрішнього згоряння.

Гідропривід вважається найбільш функціональним варіантом. З його підтримкою можна управляти стрілою з потрібною простотою і легкістю, з відповідною плавністю. Крім цього, гідропривід дозволяє виконувати різні підйомні операції і наростити спектр робочих швидкостей.

Розрізняються автокрани вантажопідйомністю і довжиною виносу стріли. Вантажопідйомність звичайного автокрана може досягати 120 тонн, також можна знайти моделі з можливістю підняття 160 тонн. Раніше виготовляли автокрани з маленькою вантажопідйомністю, по 4-5 тонн, проте в даний момент їх створення загальмоване.

У деяких моделей автокрана виліт стріли сягає 48 метрів. Автокран вважається особливою технікою, і часто ті завдання, які перед ним ставляться, не може виконати інша техніка.

Однак є й мінуси. Така техніка досить дорога, як для покупки, так і в експлуатації. Виходом може стати оренда автокрана. Вибрати автокран може виявитися не таким простим завданням. Спробуємо Вас зорієнтувати в цьому питанні. По-перше, потрібно визначитися з вантажопідйомністю та виносом стріли. По-друге, потрібно забезпечити рівну площадку з дотриманням всіх норм безпеки. По-третє, в процесі укладення договору оренди, потрібно визначити, хто займеться доставкою, монтажем, демонтажем і тих. сервісом автокрана (дані функції зобов'язані лягти на плечі орендодавця). І ніяк не нехтуйте перевірити документи на автокран, коли і ким було проведено ТО техніки.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×