if_photoif_put_inmenu
Парк Транс Групп
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 720-99-29 Показати
+38 (099) +38 (099) 568-82-02 Показати

Оренда екскаватора-погрузчика JCB

09 грудня 2014

Оренда екскаватора-погрузчика JCB

В даний час, жоден вид будівельно-земляних робіт ніяк не обходиться без використання важкої техніки. Це обумовлюється тим, що інноваційні технології побудови об'єктів - будинків, особняків і інших будівель, припускають роботу з використанням грунту  і відповідно не обійтися без важкої техніки.

Через те, що ціна на спеціальні будівельні машини дуже висока, велика частина маленьких фірм і будівельних  "гігантів" прибігає до рішення оренди техніки. Сьогодні найбільш затребуваною послугою вважається оренда екскаватора-погрузчика JCB.

Це обумовлено тим, що його присутність на будівельному майданчику значно зменшує трудовитрати, допомагає виконати величезний обсяг  робіт і є обов'язковою умовою для зведення високотехнологічного об'єкта.

Чому тисячі компаній віддають свою перевагу оренді екскаватора-погрузчика JCB?

Відповідь однозначна!

По-перше, дана техніка має найвищі технічні характеристики і відрізняється високою продуктивністю, а ще економічністю (мала витрата пального при високому навантаженні). Висока продуктивність досягається за рахунок того, що екскаватор-погрузчик оснащений великим ковшем, місткість якого досягає від 1 до 3-х кубічних метрів, а двигун розвиває потужність в 63 кВт.

По-друге, екскаватор-погрузчик володіє неповторними ергономічними характеристиками. Дана техніка вважається унікальною в своєму класі. З її допомогою можна виконати величезний обсяг робіт з мінімальними трудовитратами і найбільшою економією.

Також перевагою JCB є можливість оснащення додатковим гідравлічним устаткуванням.

Враховуючи все сказане, оренда екскаватора-навантажувача JCB є цікавою і вигідною пропозицією.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×